Poznaj nasz zespół

Inga – lektorka angielskiego i rosyjskiego

Nauczaniem angielskiego i rosyjskiego zajmuję się od 2015 roku, początkowo pracując jako lektorka w szkole językowej, a od 2017 roku prowadząc własną działalność, której rozwój pozwolił mi na podjęcie współpracy ze wspaniałymi, wykwalifikowanymi i doświadczonymi lektorkami języków: angielskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Zajęcia w pełni dostosowuję do potrzeb kursantów. Duży nacisk kładę na szlifowanie umiejętności mówienia, tak aby w pierwszej kolejności uczniowie nauczyli się swobodnej komunikacji w najczęstszych życiowych sytuacjach. Zagadnienia gramatyczne wprowadzam w interesujący i angażujący sposób, tak aby można było od razu zastosować je w rozmowie.

Moi kursanci cenią sobie szybkie postępy w nauce i nietuzinkowe podejście do nauczania. Zajęcia są ciekawe, różnorodne i nie brakuje na nich dobrego humoru.

Poza nauczaniem uwielbiam podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi oraz czytać (i pisać) książki fantasy. 

 

Eva – lektorka angielskiego i hiszpańskiego

Od ponad dziesięciu lat wspieram osoby dorosłe w nauce języków obcych. Od 2020 roku prowadzę w naszej szkole zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego. Tworzę również autorskie materiały dydaktyczne dla samouków i nauczycieli.

Uczę efektywnej komunikacji w sytuacjach zawodowych, w podróży i na co dzień. Kładę nacisk na płynność i naturalność, ucząc języka w kontekście aktualnych tematów. Pomagam moim kursantom w świadomym i selektywnym korzystaniu ze środków masowego przekazu. Przygotowuję do certyfikatów DELE, Cambridge i IELTS na dowolnym poziomie.

Obecnie mieszkam w północnej Portugalii, choć spędziłam też siedem lat na południu Hiszpanii. Doświadczenie zdobywałam także w Polsce i we Włoszech. Podczas roku spędzonego w Rzymie prowadziłam szkolenia HR dla urzędników Unii Europejskiej oraz kursy Business English w takich instytucjach jak Krajowa Rada Sądownictwa i Kancelaria Premiera Włoch.

Moja pasja do podróży i języków pozwoliła mi opanować angielski, hiszpański, portugalski i włoski, a także podstawy francuskiego i niemieckiego.

Lubię rozmawiać o etyce w dobie nowych technologii, kuchni etnicznej, kulturze i sztuce oraz na tematy queerowo-feministyczne.

Jadwiga – nauczycielka polskiego dla obcokrajowców

Jestem pedagogiem i nauczycielem dyplomowanym. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe – online lub stacjonarnie przy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Udzielam konsultacji z zakresu poprawnej pisowni polskiej i mowy. Uwielbiam organizować spotkania klubu dyskusyjnego, a ponadto przygotowuję do egzaminów państwowych (certyfikowane testy). 

Moją pasją jest muzyka – śpiewam i gram na pianinie. Interesuję się motoryzacją i zdrową kuchnią.

Co czeka cię na zajęciach?

Jesteśmy osobami otwartymi, na lekcjach zawsze panuje miła i bezstresowa atmosfera. Wychodzimy z założenia, że nauka zawsze lepiej wychodzi w przyjaznych warunkach. Gdy jednak trzeba przycisnąć… to trzeba przycisnąć! Regularność, dyscyplina, motywacja – to są dla nas trzy najcenniejsze wartości, których należy przestrzegać, kiedy chcemy efektywnie nauczyć się jakiegokolwiek języka.

Ucząc się z nami możesz mieć pewność, że w końcu zaczniesz płynnie posługiwać się językiem i rozmowy z obcokrajowcami staną się przyjemnością 😉

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia na zajęciach!

szkolenia