Nowoczesny biznes jest niezwykle globalny. Sprawia to, że właściciele przedsiębiorstw na co dzień mają kontakt z partnerami czy kontrahentami z innych krajów. To z kolei wymaga od nich świetnych umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu w Twoim biznesie mogą być więc kursy językowe dla firm, które prowadzone są przez nas w trybie online. Odkryj nasze dynamiczne szkolenia, które zostały zaprojektowane specjalnie dla przedsiębiorców oraz ich menadżerów, a także pracowników. Dzięki nam zyskacie zupełnie nowy poziom w skutecznej międzynarodowej komunikacji!

Jesteśmy gotowi na wyzwania globalnego świata

Nasze usługi, jakimi jest m.in. angielski dla firm online to coś, co w pełni odpowiada na potrzeby pracowników przedsiębiorstw o globalnym charakterze. Nasze kursy językowe angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców to połączenie innowacyjnych technologii, a także indywidualnego podejścia do konkretnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Osiągnij z nami maksimum potencjału komunikacyjnego i rozwijaj swój biznes na skalę światową — zwiększona efektywność, wszechstronność oraz nowoczesność, to coś, co od teraz będzie przyświecać Twojej firmie.

W zakresie naszych usług oferujemy grupowe kursy językowe online dla pracowników firm. Zajęcia prowadzimy w oparciu o metodę bezpośrednią, dzięki czemu Słuchacze już od pierwszych minut zaczynają mówić w wybranym języku obcym.

Formę i treści zajęć dostosowujemy do potrzeb Słuchaczy: nauka języka od podstaw do poziomu zaawansowanego, język ogólny lub biznesowy, kurs z podręcznikiem i dodatkowymi materiałami lub konwersacje.

Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania więcej informacji oraz wyceny za kurs w Państwa firmie.

Dlaczego warto poznawać języki obce z nami?

kursy językowe dla firm

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z: