Poznaj nasz zespół

Inga – lektorka angielskiego i rosyjskiego

Nauczaniem angielskiego i rosyjskiego zajmuję się od 2015 roku, początkowo pracując jako lektorka w szkole językowej, a od 2017 roku prowadząc własną działalność, której rozwój pozwolił mi na rozpoczęcie współpracy ze wspaniałymi, wykwalifikowanymi i doświadczonymi lektorkami języków: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Z językiem angielskim związana jestem od najmłodszych lat, kiedy to jeszcze w przedszkolu rozpoczęłam jego naukę, a w późniejszym czasie kontynuowałam ją w szkołach językowych, gdzie pobierałam nauki m.in. u native speakerów. W 2015 roku zdałam certyfikat IELTS poświadczający moją znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym.

W liceum rozpoczęłam swoją przygodę z językiem rosyjskim, który od razu obdarzyłam na tyle głębokim uczuciem, że po maturze zdecydowałam się na studiowanie filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Tytuł magistra zdobyłam w 2017 roku, a rok później ukończyłam studia podyplomowe kształcenia tłumaczy języka rosyjskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Moje lekcje koncentrują się głównie na szlifowaniu umiejętności mówienia, tak aby w pierwszej kolejności uczniowie mieli możliwość „dogadać się” w najczęstszych życiowych sytuacjach. Zagadnienia gramatyczne wprowadzam w bezbolesny sposób, tak aby można było od razu zastosować je w rozmowie.

Eva – lektorka angielskiego i hiszpańskiego

Nauczaniem języków obcych zajmuję się już od prawie dziesięciu lat i w przeciwieństwie do wielu nauczycieli, bardzo lubię swoją pracę. Uczę angielskiego i hiszpańskiego. Celem moich zajęć jest osiągnięcie przez ucznia zdolności do efektywnej komunikacji w realistycznych sytuacjach. Kładę nacisk na płynność i naturalność. Uczę języka w kontekście aktualnych tematów społecznych i szeroko pojętej kultury. Dużą część materiałów przygotowuję samodzielnie. Od roku 2014 mieszkam w Hiszpanii, chociaż pracowałam też w Polsce i we Włoszech. Przez ponad rok mieszkałam w Rzymie, gdzie w gronie moich uczniów znajdowali się pracownicy takich instytucji jak Krajowa Rada Sądownictwa i Kancelaria Premiera.

Prywatnie interesuję się lingwistyką i kuchnią etniczną.

Julita – lektorka niemieckiego

Jestem dyplomowanym pedagogiem z wieloletnim stażem z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz oligofrenopedagogiki. Z językiem niemieckim związana jestem od Szkoły Podstawowej, w której to rozpoczęłam jego naukę, a następnie kontynuowałam ją w Liceum Ogólnokształcącym, oraz na studiach. Doświadczenie w nauce języka niemieckiego zdobyłam pracując w Staatliche Schule fur Sehbehinderte w Waldkich w wymienionych wyżej zawodach.

Pomimo iż zawodowo związana jestem z dziećmi, języka niemieckiego uczę również osoby dorosłe. Z mojego doświadczenia wynika, że rzetelne opanowanie podstaw tego języka sprawia, że nie jest on tak straszny, jak wielu z nas się wydaje 🙂

Zapraszam osoby początkujące, oraz znające już podstawy i pragnące opanować język w stopniu zaawansowanym.

języki obce inga serwiak

Co czeka cię na zajęciach?

Jesteśmy osobami otwartymi, na lekcjach zawsze panuje miła i bezstresowa atmosfera. Wychodzimy z założenia, że nauka zawsze lepiej wychodzi w przyjaznych warunkach. Gdy jednak trzeba przycisnąć… to trzeba przycisnąć! Regularność, dyscyplina, motywacja – to są dla nas trzy najcenniejsze wartości, których należy przestrzegać, kiedy chcemy efektywnie nauczyć się jakiegokolwiek języka.

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia na zajęciach!

szkolenia