Poznaj nasz zespół

Inga – lektorka angielskiego i rosyjskiego

Nauczaniem angielskiego i rosyjskiego zajmuję się od 2015 roku, początkowo pracując jako lektorka w szkole językowej, a od 2017 roku prowadząc własną działalność, której rozwój pozwolił mi na rozpoczęcie współpracy ze wspaniałymi, wykwalifikowanymi i doświadczonymi lektorkami języków: angielskiego i hiszpańskiego.

Zajęcia w pełni dostosowuję do potrzeb kursantów. Duży nacisk kładę na szlifowanie umiejętności mówienia, tak aby w pierwszej kolejności uczniowie nauczyli się „dogadywać” w najczęstszych życiowych sytuacjach. Zagadnienia gramatyczne wprowadzam w interesujący i angażujący sposób, tak aby można było od razu zastosować je w rozmowie.

Moi kursanci cenią sobie szybkie postępy w nauce i nietuzinkowe podejście do nauczania. Zajęcia są ciekawe, różnorodne i nie brakuje na nich dobrego humoru.

 

 

 

 

Eva – lektorka angielskiego i hiszpańskiego

Nauczaniem języków obcych zajmuję się już od dziesięciu lat i bardzo lubię swoją pracę.

Uczę angielskiego i hiszpańskiego. Celem moich zajęć jest osiągnięcie przez ucznia zdolności do efektywnej komunikacji w realistycznych sytuacjach. Kładę nacisk na płynność i naturalność. Uczę języka w kontekście aktualnych tematów społecznych i szeroko pojętej kultury. Dużą część materiałów przygotowuję samodzielnie.

Przez 7 lat mieszkałam w Hiszpanii, a w 2022 przeprowadziłam się do Portugalii, chociaż pracowałam też w Polsce i we Włoszech. Przez ponad rok mieszkałam w Rzymie, gdzie w gronie moich uczniów znajdowali się pracownicy takich instytucji jak Krajowa Rada Sądownictwa i Kancelaria Premiera.

Prywatnie interesuję się lingwistyką i kuchnią etniczną.

Co czeka cię na zajęciach?

Jesteśmy osobami otwartymi, na lekcjach zawsze panuje miła i bezstresowa atmosfera. Wychodzimy z założenia, że nauka zawsze lepiej wychodzi w przyjaznych warunkach. Gdy jednak trzeba przycisnąć… to trzeba przycisnąć! Regularność, dyscyplina, motywacja – to są dla nas trzy najcenniejsze wartości, których należy przestrzegać, kiedy chcemy efektywnie nauczyć się jakiegokolwiek języka.

Ucząc się z nami możesz mieć pewność, że w końcu zaczniesz płynnie posługiwać się językiem i rozmowy z obcokrajowcami staną się przyjemnością 😉

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia na zajęciach!

szkolenia